Producenci

Newsletter

Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy Lemag1 znajdujący się pod adres lemag1.com.pl jest własnością:

F.H.U. LEMAG IRENEUSZ LEWICKI MEBLE AUTOHANDEL

Poznańska 15

63-600 Kępno

REGON: 301773806

NIP: 619-104-58-95

2. W sklepie internetowym są sprzedawane wyłącznie produkty fabrycznie nowe i wolne od wszelkich wad fizycznych.

3. Oferta sklepu nie jest ofertą handlową, stanowi zaproszenie do złożenia oferty kupna. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przez obsługę przyjęcia do realizacji zamówienia, drogą mailową.

4. Podstawowym warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówień i przesłania go do lemag1.com.pl

5. Zamówienia można składać przez 24 godz. na dobę na stronie lemag1.com.pl , mailowo kontakt@lemag1.com.pl

6. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta są potwierdzane następnego dnia roboczego.

7.Złożenie zamówienia to potwierdzenie dokonania zakupu.

8. Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 30 dni roboczych.

9. Dostawa zamówionych produktów realizowana jest od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 22.00 na terenie całej Polski. Klienci są informowani o planowanym terminie dostawy z jedno lub dwu dniowym wyprzedzeniem. Pracownik salonu podaje również przybliżoną godzinę dostawy, oprócz tego kierowca zawsze na około godzinę przed przybyciem kontaktuje się z klientem. Z przyczyn niezależnych od salonu meblowego „lemag1.com.pl ”, a wynikających z warunków panujących na drodze godziny dostawy mogą ulec zmianie. W takim przypadku kierowca będzie się kontaktował bezpośrednio z klientem w celu informacji odnośnie planowanej godziny przyjazdu.

10.  Dostawa produktów odbywa się w miejsce wskazane w formularzu zamówień. W chwili odbioru przesyłki, Klient powinien ją odpakować w obecności przewoźnika, w celu sprawdzenia, czy zawartość odpowiada zamówieniu Klienta i czy nie nastąpiły uszkodzeniu podczas transportu. Z uwagi na gabaryty i wagę mebli prosimy o zorganizowanie odbioru przesyłki. Kierowca czynnie uczestniczy przy rozładunku mebli z samochodu jednak nie jest zobowiązany do wnoszenia mebli do mieszkania lub domu. Na prośbę klienta może pomóc przy wnoszeniu mebli.

11.  W przypadku dostarczenia zamówienia firmą kurierską (stoły i krzesła) w momencie stwierdzenia uszkodzeń w odbieranej przesyłce należy sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera i odmówić przyjęcia produktu.

12.  Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym lemag1.com.pl są objęte dwuletnią gwarancją producentów.

13.  W przypadku ewentualnych reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny i przesłać go listownie lub drogą mailową do Salonu Meblowego „lemag1.com.pl

 14.  Zgodnie z "Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów" z produktu zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony i jest w oryginalnym opakowaniu. Zwracany produkt wraz z dowodem sprzedaży i gwarancją należy przesłać na wskazany przez nas adres magazynu. Koszt odesłania produktu nie podlega zwrotowi. Pieniądze zwracamy niezwłocznie przelewem po otrzymaniu produktu i sprawdzeniu go przez pracownika salonu. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1,

2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,

3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

6) dostarczania prasy,

7) usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych.

15.  Płatności za zakupione produkty można dokonać:

·         Przy odbiorze przesyłki –  płatność odbiera kurier (przy przesyłce firmą kurierską) w momencie dostarczenia przesyłki, lub kierowcy przy dostarczeniu mebli naszym transportem.

·         Przelewem na konto


13 1020 2241 0000 2902 0005 5095

 

16.  Ceny produktów znajdujących się w sklepie lemag1.com.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

17.  Dokładamy wszelkich starań, by opisy produktów przez nas zamieszczane na stronie były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów. Mimo wszystko to Salon Meblowy lemag1.com.pl ponosi odpowiedzialność za produkt niezgodny z umową. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt telefoniczny 793 691 119, 661 055 374 lub kontakt@lemag1.com.pl

18.  Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez Salon Meblowy „lemag1.com.pl" w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

19.  Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do lemag1.com.pl, jego danych osobowych w celu wypełnienia ankiety wraz z opinią o dokonanej transakcji w lemag1.com.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

20. Zamawiający dokonujący zakupu w Sklepie lemag1.com.pl, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez operatora platformy sklepowej, na której funkcjonuje sklep - tj. lemag1.com.pl,  wyłącznie w celu wysyłania do niego zapytań dotyczących badania poziomu satysfakcji z zakupów w tym sklepie.

 

Polityka prywatności-> Wersja zgodna z RODO

Wykorzystanie danych

Zawsze gdy przeglądasz ofertę, zamawiasz towar, szukasz informacji na stronie www, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.

Struktura witryny została tak zaprojektowana, aby można było ją przeglądać bez konieczności identyfikacji i ujawniania danych osobowych.

 

Dane osobowe

Odwiedzający, który zdecyduje się pozostawić swoje dane osobowe, może mieć pewność, że dane te zostaną wykorzystane wyłącznie do procesu zamówienia, subskrypcji biuletynu informacyjnego (z wcześniejszym wyrażeniem zgody na otrzymywanie biuletynu informacyjnego) oraz do umacniania współpracy z naszą firmą.

 

Dane inne niż osobowe

Strona gromadzi i analizuje dane inne niż dane osobowe, w celu oceny sposobu w jaki odwiedzający użytkują witrynę internetową.

 

Wykorzystanie informacji

Witryna wykorzystuje informacje osobowe w celu oferowania produktów, oraz lepszego zrozumienia potrzeb odwiedzających. Informacje te umożliwiają w szczególności obsługę zamówień i transakcji a także udzielanie pomocy technicznej. Dane inne niż osobowe są zbierane w celu analizy witryny pod kątem łatwości obsługi, jej działania i skuteczności. Ma to na celu zwiększenie atrakcyjności treści, umieszczanych produktów i łatwości obsługi witryny.

 

Udostępnianie informacji

Witryna nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie dzierżawi danych osobowych użytkownika stronom trzecim.

 

Niezapowiedziane wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, biuletynu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).

Firma nie będzie wysyłać do użytkowników reklam, z wyjątkiem sporadycznych informacji o promocjach.

 

Usunięcie konta

Każdy z użytkowników, który założył konto na witrynie, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

 

Kontakt z firmą

Cenimy wszelkie opinie klientów. Ewentualne uwagi lub pytania dotyczące naszej strategii ochrony danych osobowych prosimy przesłać korzystając z formularza kontaktowego w dziale KONTAKT.